2010-05-19 09:53:33• hírek • Szatmar.ro

Elsült a lába

Nézd meg, hogyan lőtt gólt a kezdőkörből a veterán középpályás Paraguayban.

Dél-Amerika a futballőrültek és az őrült nagy gólok hazája, ez senki számára nem ismeretlen tény. A hétvégén a paraguayi bajnokságban szereplő Sol de America brazil középpályása, Inca szolgáltatott erre újabb bizonyítékkal.

Az Apertura 20. fordulójában az Olimpia Asunción látta vendégül az America csapatát, a 80. percben pedig 1-1 volt az állás. Ekkor a vendégek jutottak szabadrúgáshoz, a labda mögé pedig a veterán, 37. életévében járó Inca, teljes nevén Glacinei Martins állt. Ő pedig nem sokat teketóriázott és a kapura rúgta a lasztit. Ebben az sem zavarta, hogy a szabadrúgást a kezdőkörből kellett elvégeznie.

Vélhetően ha egy Gigi Buffon vagy Iker Casillas áll a háló előtt, akkor nem lesz gól a dologból, ám egyéb elfoglaltságok miatt ők éppen nem voltak jelen a találkozón, a fiatal Blas Hermosilla pedig nem tudott hárítani.